عرضه کننده صندل نگین دار مجلسی

صندل نگین دار از جمله کفش های جلوباز است که در فصول گرم و تابستان و در مجالس استفاده می شود و طرفداران زیادی در بین خانم ها دارد، عرضه کننده آن نیز این محصول را در مدل، جنس و طرح های شیک و بروزی عرضه می کند که به دلیل کیفیت های بالایی که در صندل ها وجود داشته مشتریان رضایت کاملی از آن ها داشته اند.

عرضه کننده صندل نگین دار مجلسی

بارز ترین ویژگی صندل های مجلسی چیست؟

بارز ترین ویژگی صندل های مجلسی چیست؟ بارزترین ویژگی صندل های مجلسی نگین دار علاوه بر جذابیت و زیبایی تنوع طرح، مدل و جنس آنها می باشد و در اینصورت خریداران با هر سلیقه و بودجه ای می توانند مدل های مورد نظرشان را انتخاب کنند. همچنین این صندل ها به دلیل مجلسی بودن بسیار جذاب بوده و دارای تزئینات منحصر به فردی می باشد.

جنس آنها از چرم، جیر، ورنی، پارچه ای و … است که بندهای رویی آن نیز از مدل های ضربدری، دو بندی یا چند بندی، با بندهای پهن یا باریک با اشکال مختلف می باشد، همچنین طریقه بستن بند پشتی آنها نیز بسته به مدلی که دارد مختلف است مثلا برخی مدل ها کشی، برخی چسبی و … می باشد.

صندل دارای پاشته در اندازه های مختلفی بوده و مدل های مجلسی نیز دارای تزئینات مختلفی از خز، مخمل، نگین دار، سنگ های تزئینی و پولک و مهره می باشد. لذا با تنوعی که در سایز های آن وجود دارد برای تمام سنین مناسب می باشد و به دلیل نرمی و انعطاف پذیری خوبی که دارد فرد کاملا راحت می تواند از آن استفاده کند.

بازار فروش صندل نگین دار

بازار فروش صندل نگین دار بازار فروش صندل مجلسی نگین دار مدل های متنوعی از این محصول را ارائه نموده و به عملکرد درست خود به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می کند و با ارائه باکیفیت ترین ها نیز توجه بسیاری را به خود جلب نموده است.

برخی صندل های نگین دار دور دوز بوده و در برابر آب مقاومت بالایی دارد و برخی مدل ها نیز به دلیل اینکه پاشنه های کوتاهی دارد کاربردهای زیادی دارند و همه جا می توان از آنها استفاده نمود. صندل به دلیل جلو باز بودن برای فصول تابستان بهترین گزینه است چون با ایجاد تبادلات هوایی از عرق کردن پاها جلوگیری می کند.

برای انتخاب یک صندل ها خوب باید آن را بر اساس سایز پاها انتخاب نمود چون اگر بزرگ انتخاب شود پاها در آن می لغزد و اگر تنگ باشد باعث تاول زدن پا می شود، همچنین از آن ها می توان در مجالس، میهمانی ها و دید و بازدید ها استفاده نمود و به دلیل رنگ های متنوعی که دارد می توان آن را با کیف و شال یا مانتو ست نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما