عرضه کننده کتانی زیره پیو زنانه

شرکت عرضه کننده کتانی زیره پیو زنانه، با استفاده از نمایندگی های انحصاری و رسمی که در اقصی نقاط کشور راه اندازی نموده است در زمینه عرضه بهترین نمونه از کتانی هایی زنانه با زیره پیو مشغول به فعالیت می باشد. عرضه این محصول به دو صورت آنلاین و حضوری انجام شده و بیشتر به شکل عمده صورت می پذیرد.

عرضه کننده کتانی زیره پیو زنانه

اطلاعاتی درباره کتانی زیره پیو زنانه

اطلاعاتی درباره کتانی زیره پیو زنانه

شاید بار ها و به دفعات مختلف برای خرید کتانی هایی با کیفیت و درجه یک به بازار رفته باشید و قطعا برای بسیاری از شما پیش آمده است که فروشندگان مختلف کفش های کتانی زیره پیو را به شما پیشنهاد داده اند.

این نوع کفش ها دارای مشخصه هایی منحصر به فرد هستند که موجب راحتی، دوام و کیفیت آن ها می شود.

در ذیل به برخی از این ویژگی ها اشاره می شود: 

  • زیره این کفش ها از جنس نوعی ماده پلاستیکی صنعتی به نام پلی یورتان است که به اختصار به آن ها پیو گفته می شود.

وجود این نوع ماده صنعتی در زیره این نوع کفش های کتانی این قابلیت را می بخشد که در برابر انواع سایش و هر نوع فشار مقاومت بسیار بالایی از خود نشان دهند.

همچنین اینکه این نوع زیره به دلیل تراکم بسیار بالای پلی یورتان از دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و از نفوذ سرما و رطوبت به درون کفش جلوگیری به عمل می آورد.

وجود این ماده پلاستیکی بسیار کارآمد باعث نرم و انعطاف پذیر شدن زیره شده و موجب می شود که فشار وارد شده به تمام قسمت های کف پا وارد شده و از ایجاد مشکلات مفصلی پیشگیری شود.

  • جنس رویه این کفش ها از نوعی کتان بسیار منعطف است که از الیاف طبیعی تهیه شده و به ایجاد و حفظ دمای متعادل در کفش ها کمک شایانی می نماید.

این رویه ها در سطح خود روزنه های بسیار ریز و نا محسوسی دارند که مانند یک دستگاه تهویه عمل کرده و موجب ورود و خروج هوا در هنگام گام برداشتن با این کفش ها می گردند.

  • این نوع کفش ها دارای تنوع بسیاری در طرح، رنگ و مدل هستند تا جایی که آن ها را به سه گروه انواع کتانی ساده پیو، انواع کتانی رنگی پیو، انواع کتانی مدل دار پیو تقسیم می شوند.

بازار خرید کتانی زیره پیو زنانه رنگی

بازار خرید کتانی زیره پیو زنانه رنگی

کیفیت بسیار بالایی که انواع کفش های کتانی زنانه با زیره پیو دارند موجب شده تا بانوان زیادی به استفاده از این نوع محصول مایل بوده و جزء طرفداران همیشگی این نوع کفش ها باشند.

همین امر موجب رونق بازار خرید و فروش کفش های کتانی زیره پیو زنانه رنگی شده است.

البته لازم به ذکر است که این گرمی بازار منحصر به بازار داخلی نبوده و سالانه حجم گسترده ای از تولیدات کارخانه تولید کننده این نوع کفش ها از طریق صادرات از مرز های کشور خارج شده و به کشور های خارجی دور و نزدیک ارسال می گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما