قیمت عمده دمپایی ژله ای ایربولینگ

همانطور که می دانید دمپایی با جنس های متفاوتی در بازار موجود می باشد‌. یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین دمپایی های موجود در بازار دمپایی ژله ای ایربولینگ است. این محصول از دوام طولانی، وزن بسیار پایین و قیمت مناسب برخوردار می باشد.

قیمت عمده دمپایی ژله ای ایربولینگ در بازار با توجه به مدل دمپایی، رنگ، سایز دمپایی متفاوت است و بر طبق این فاکتورها نیز تعیین می شود. 

قیمت عمده دمپایی ژله ای ایربولینگ

کیفیت بارز دمپایی ژله ای ایربولینگ

کیفیت بارز دمپایی ژله ای ایربولینگ دمپایی ژله ای ایربولینگ از جمله صندل های پلاستیکی موجود در بازار است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این محصول در واقع از جنس پی وی سی بوده که برای تولید آن از تکنیک ایربلویینگ استفاده شده است. کیفیت بارز و بالای این دمپایی به دلیل ویژگی های مثبت آن می باشد که عبارتند از:

  • بسیار نرم است

یکی از مهمترین ویژگی و دلیل کیفیت بالای این محصول نرمی و انعطاف پذیری بسیار زیادی که دارد. فرد با پوشیدن این دمپایی می تواند پاهای خود را به جهات مختلف بدون هیچ مشکلی حرکت دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید علت اینکه این محصول له دمپایی ژله ای شناخته می شود نیز نرم بودن بسیار زیاد آن است. 

  • دارای ضریب اصطکاک بالا است

ضریب اصطکاک محصول ژله ای بسیار زیاد می باشد. این ویژگی مخصوصا این محصول را برای استفاده در محیط های آبی و دارای رطوبت مناسب نموده است. افراد مختلف می توانند از این دمپایی در مکان هایی همچون استخر، دستشویی و حمام نیز استفاده نمایید. خطر لیز خوردن با این دمپایی با توجه به ضریب اصحکاک آن به میزان بسیار کمی اتفاق می افتد. 

  • تنوع گسترده ای دارد

وجود مدل های متنوع و رنگ های گوناگون نیز از جمله دلایل کیفیت بالای دمپایی ژله ای می باشد. خریداران به سادگی می توانند در میان انواع دمپایی با طرح های گوناگون با توجه به سلیقه خود رنگ و طرح مناسب را انتخاب کنند. 

تولیدات ویژه دمپایی ژله ای ایربولینگ

تولیدات ویژه دمپایی ژله ای ایربولینگ شرکت های زیادی وجود دارد که تولیدات ویژه دمپایی ژله ای ایربولینگ را با استفاده از مواد اولیه مرغوب انجام می دهند. این شرکت های تولیدی ابتدا مواد لازم را با یکدیگر مخلوط کرده و سپس مواد مذاب را تزریق می نماید. پس از تزریق نیز با دمش هوا بر روی مواد مدل های مختلف این محصول را تولید می کند. 

محصولاتی که با استفاده از این روش تولید می شود کاملا با محیط زیست سازگار بوده و از استحکام و مقاومت فوق العاده ای نیز برخوردار می باشد. خریداران می توانند از طریق شرکت های تولید دمپایی ژله ای که تولیدات ویژه این محصول را انجام می دهند برای خرید اقدام کنند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما