قیمت عمده صندل مردانه قهوه ای ساده

یکی از عمده محصولات پرفروشی که برای فصل بهار و تابستان آقایان از آنها استفاده می کنند، صندل است. صندل ها در مدل های مختلف و متنوع برای آقایان تولید می شود و با قیمت عمده به فروش می رسد، تا پا در آن راحت باشد. صندل مردانه قهوه ای ساده از جمله صندل های زیبا و ساده ای است که به آقایان این امکان را می دهد تا در فصل تابستان از آن استفاده کنند.

قیمت عمده صندل مردانه قهوه ای ساده

بررسی کیفی صندل مردانه قهوه ای

بررسی کیفی صندل مردانه قهوه ای

صندل های مردانه معمولاً در سایزهای بزرگ بین ۴۰ تا ۴۶ درست می شود. زیرا کف پای آقایان معمولاً در این سایز است .برای تهیه صندل ها ابتدا کارخانه ها به نیازسنجی می‌پردازند، یعنی علاقه و سلیقه اکثریت آقایان را در نظر می گیرند . به همین دلیل صندل ها در رنگ های مشکی و قهوه‌ای تولید می شود، زیرا بیشتر آقایان به این رنگ تمایل دارند.

در هنگام خرید صندل باید به این نکته توجه کنید، که زیره صندل حالتی نرم و مناسب داشته باشد، تا کف پا اذیت نشود .همچنین باید یک برآمدگی کوچک در کف خود داشته باشند تا کف پا را گرفته و باعث لغزش پا نشود.

همچنین کفی صندل را به گونه‌ای تعبیه کرد تا کف پا عرق نکند و باعث سر خوردن پا در صندل نشود. لایه بالایی صندل نیز به روش‌های متفاوت تولید می شود.

برخی از آنها فقط از بندهای چرمی استفاده می کنند. برخی دیگر به صورت یک تکه از چرم یا مواد دیگر استفاده می شود. برخی از صندل ها انگشتی هستند و این باعث می‌شود تا انگشت شست از سایر انگشتان جدا بشود. البته استفاده از این صندل ها برای مدت زمان طولانی توصیه نمی شود ،زیرا باعث می شود تا انگشت شما در بین آن مقداری درد بگیرد .

برخی دیگر از صندلی ها مردانه دارای پاشنه است و به اصطلاح به آن صندل عربی می گویند .این صندل ها با داشتن پاشنه، باعث می‌شود تا پا به طرف جلو سر بخورد .به طور کلی صندلی را که می خواهید برای مدت طولانی در بیرون از منزل به کار ببرید ،باید ساده و راحت باشد تا فرد بتواند به راحتی از آن استفاده کند.

خرید صندل مردانه قهوه ای ساده

خرید صندل مردانه قهوه ای ساده

فروشنده صندل مردانه کارخانجات هستند ،که به تولید صندل های متفاوت اقدام می کند .معمولا صندل های مردانه در رنگ های قهوه ای، مشکی و طوسی به بازار عرضه می‌شود.

طرح های صندل های مردانه نیز چندان متنوع نیست و بیشتر به حالت ساده عرضه می شوند. برای خرید یک صندل خوب باید به کیفیت آن توجه کنید . هرچه کیفیت صندل بیشتر باشد و از مواد اولیه و مناسب تر در آن استفاده شده باشد ،قیمت آن نیز بیشتر می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما