قیمت کتونی راحتی زیره پی یو زنانه

کتونی راحتی زیره پی یو زنانه یک محصول کاربردی است که دارای طول عمر بسیار زیادی می باشد. قیمت این مدل کتانی با توجه به فاکتور ها و شاخص های مختلفی تعیین می شود که از این فاکتور ها می توانیم به سطح کیفی آن اشاره کنیم. هر چه درجه کیفی این محصول افزایش پیدا کند، در قیمت گذاری آن نیز موثر خواهد بود. برای اطلاع از قیمت تمام شده کتونی راحتی زیره پی یو زنانه می توان به لیست قیمت گذاری این کالا مراجعه کرد.

قیمت کتونی راحتی زیره پی یو زنانه

کتونی زیره پی یو را بهتر بشناسید

کتونی زیره پی یو را بهتر بشناسید آیا می دانید برای تهیه کتانی از چه موادی استفاده می شود و کتانی تولید شده دارای چه قسمت هایی است؟ برای تولید و تهیه کتانی از مواد مختلفی همچون چرم استفاده می شود. نوع چرم استفاده شده در ساخت این کالا تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت آن خواهد داشت.

از قسمت های مختلف کتانی می توانیم زیره آن را نام ببریم. زیره استفاده شده برای ساخت این محصول به مدل های گوناگونی تقسیم می شود که از این موارد می توانیم به زیره پی یو اشاره نماییم. این نوع زیره از مواد ایزوسیات و پلییول تولید می شود و دارای بالاترین میزان انعطاف می باشد.

منعطف بودن این محصول باعث شده تا کتانی های تولید شده از آن هیچ گاه دچار شکستگی نشوند. این مدل کتانی بسیار نرم و راحت است و می توانیم از آن برای پیاده روی های طولانی استفاده کرد.

زیره های پی یو دارای قدرت سایش متوسطی می باشند و این امر موجب شده تا کتانی های تولید شده از این محصول را بتوان در فصل های سرد سال نیز مورد استفاده قرار داد. این نوع زیره دارای رنگ بندی های متنوعی است و این امر باعث شده تا از آن به صورت گسترده در صنعت تولید کفش استفاده شود.

بازار خرید انواع کتونی راحتی

بازار خرید انواع کتونی راحتی در بازار خرید کتونی راحتی روش های متعددی برای سفارش و تهیه این محصول وجود دارد که از این شیوه ها می توانیم خرید آنلاین و حضوری را نام ببریم. در خرید آنلاین افراد می توانند هر یک از مدل های این کالا را در منزل و بدون نیاز به حضور در بازار تهیه کنند.

در روش حضوری این امکان برای مشتریان فراهم است که تا کیفیت کالای مد نظر خود را از نزدیک مشاهده کنند. این سایت معتبر ترین واحد خرید انواع کتونی در کشور است این محصولات را با کیفیت عالی به دست افراد می رساند. قیمت کتونی زیره پی یو عرضه شده در این مرکز در سطح مناسبی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما