مرکز پخش دمپایی صندل پسرانه باکیفیت

دمپایی صندل پسرانه ،  معمولا از چرم(طبیعی یا مصنوعی )،پلاستیک  جیر ،درست شده است.

دمپایی صندل ، باید ویژگی های یک دمپایی استاندارد را داشته باشد تا پا صدمه نبیند و دچار زخم و تاول نشود .همچنین، ستون فقرات در اثر استفاده  از دمپایی ، دچار آسیب نشود و کف دمپایی طوری باشد که از قوس پا محافظت کند .به تعبیری پا را قلب دوم می نامند پس باید بهترین  کفش و دمپایی را برایش انتخاب کنیم.

مرکز پخش دمپایی صندل پسرانه باکیفیت

آشنایی با انواع دمپایی پسرانه درجه یک

آشنایی با انواع دمپایی پسرانه درجه یک

دمپایی پسرانه مانند دخترانه خیلی تنوع مدل و رنگ ندارد ،بیشتر مدل های چرمی  یا پلاستیک فشرده  ،به رنگ های آبی ،قهوه ای ،خاکستری  ،خردلی وجود دارد. بعضی دمپایی ها انگشتی نام دارند که انگشت پا درون آن قرار می گیرد.این مدل بهترین نوع دم پایی برای پیاده روی می باشد.

اگه رویه دمپایی طبی باشد چون قوس پا لحاظ گرفته می شود بسیار خوب است و کمتر پاها عرق می کنند و فشار به انگشت ها نمی آید.بهتر است دمپایی یک سایز بزرگتر از شماره پا باشد تا پا راحت قرار بگیرد و آزادانه جا به جا شود .

اگر دمپایی یا کفش استاندارد و متناسب با پا نباشد بیماری های پوستی نظیر خار پاشنه ،میخچه  ، کمر درد  به دنبال دارد.همیشه بهتر است دمپایی راز نمایندگی های معتبر خریداری کرده چون از مواد درجه یک برای ساخت آن استفاده شده و استحکام خوبی دارد. 

اما بعضی مغازه ها و دست فروش ها ، دمپایی هایی را که از مواد کهنه بازیافتی درست شده و کیفیت لازم را ندارند به فروش می رسانند .این نوع دمپایی ها بسیار خشک می باشند چرا که ویژگی یک دمپایی خوب نرم بودن و قابل انعطاف بودن آن است.

در کل برای سلامت پاها باید بین انگشتان پا را با آب و صابون شست تا از بروز قارچ در بین انگشتان جلوگیری کرد.

خرید مستقیم انواع دمپایی پسرانه

خرید مستقیم انواع دمپایی پسرانه معمولا شرکت های تولیدی دم پایی ، در شهرهای صنعتی مانند تهران ،اصفهان ،تبریز ، اراک  اقدام به تولید همه نوع مدل دم پایی و صندل کرده اند .

فروشندگان کفش ، نمایندگی برندهای این کارخانه های تولیدی را گرفته و در کنار کفش ،همه نوع دم پایی و صندل به فروش می رسانند.

برای خرید دمپایی ارزان ، می توان مستقیما با سایت فروش این کارخانه ها به صورت اینترنتی خرید کرد.این شرکت ها در بعضی مواقع برنامه فروش ویژه دمپایی (با تخفیف) را در سایت خود به نمایش می گذارند تا خریداران از این فرصت تخفیف به خوبی استفاده کنند.

بهترین مارک دم پایی که از لحاظ جنس و کیفیت بسیار بالا می باشد ، مارک نیکتا است.محصولات نیکتا از لحاظ رنگ و جنس و طرح جزء درجه یک می باشند. در سایت نیکتا براحتی می توان هر مدل دمپایی را انتخاب و خرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما