مرکز پخش دمپایی پلاستیکی انگشتی

مرکز پخش دمپایی پلاستیکی انگشتی را با قیمت مناسب و در طرح های متنوع به فروش می رساند. عرضه محصول به صورت مستقیم انجام می شود و مشتری می تواند با اطمینان خاطر از قیمت ها، خریدش را انجام دهد. دمپایی پلاستیکی یکی از پرفروش ترین انواع کفش های روفرشی بوده که در مدل های مختلف زنانه و مردانه در بازار موجود می باشد. پخش محصول به صورت اینترنتی نیز در سال های اخیر رواج یافته و با استقبال خوب خریداران روبه رو گردیده است.
مرکز پخش دمپایی پلاستیکی انگشتی

سایزبندی دمپایی پلاستیکی انگشتی

سایزبندی دمپایی پلاستیکی انگشتی به طور کلی انواع مختلف کفش و از جمله دمپایی ها دارای سایزبندی های مختلفی هستند. دمپایی انگشتی مردانه را می توانید با توجه به سایز پا سفارش دهید. البته سایزبندی ها با توجه به برند تولید کننده کفش متفاوت است. به عبارت دیگر هر تولید کننده سایزهای تعریف شده خود را دارد. برای خرید دمپایی پلاستیکی انگشتی که سایز مناسب باشد باید چند نکته را در نظر داشته باشید. ابتدا طول پا را از پاشنه تا نوک انگشتان شصت اندازه گرفته و سپس به جدولی که برای سایز تعریف شده مراجعه و اندازه صحیح را انتخاب نمایید.
برندهای مطرح تولید کننده سایزبندی تعریف شده ای دارند که شما می توانید بر اساس آن سایز خریدتان را انجام دهید. در ایران رایج ترین سایزها بین 34 تا 46 می باشد. البته بسته به قالب کفش ممکنست سایزها جابه جا شوند. با این حال شما می توانید با اندازه گیری دستی آن را به دست آورید. نکته مهمی که باید بدان اشاره شود این است که انواع کفش های زنانه و مردانه از نظر سایز با یکدیگر تفاوت دارند.
معمولا قالب کفش های مردانه بزرگتر از کفش های زنانه است. به همین دلیل در زمان انتخاب دمپایی های پلاستیکی مردانه باید سایزهای بزرگتر و برای دمپایی های زنانه سایزهای کوچکتر را در نظر گرفت.

بازار فروش دمپایی پلاستیکی روفرشی

بازار فروش دمپایی پلاستیکی روفرشی

فروش دمپایی پلاستیکی روفرشی از بازار خوبی برخوردار است. بسیاری از افراد مدل های متنوعی از این نوع کفش ها را در طرح، رنگ و سایز مورد نظر خریداری می کنند. با گسترش فضای مجازی و دسترسی همگانی به اینترنت، عرضه این محصولات به صورت غیرحضوری نیز رونق گرفته است. در سایت ما می توانید مدل های مختلف را بر اساس سلیقه خود انتخاب و سفارش دهید. خرید در کمترین زمان قابل انجام است.

از آنجایی که فروش بدون واسطه انجام می شود، نرخ های اعلامی زیر نرخ بازار آزاد بوده و خریدار می تواند با سفارش عمده، انواع دمپایی پلاستیکی را با قیمت های مقرون به صرفه تری خریداری کند. ضمن آنکه محدودیت زمانی هم برای خرید نداشته و در هر ساعت شبانه روز که زمان کافی در اختیار داشت، می تواند جهت سفارش محصول اقدام نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما